PIS wprowadzał szariat do Polski!

Post Reply
MichaelNowik
Posts: 84
Joined: Fri Oct 16, 2020 23:30

PIS wprowadzał szariat do Polski!

Post by MichaelNowik »

Image
Ewakuowani z Kabulu Polacy i współpracownicy są już w Warszawie
13:47, 19.08.2021 PAP

Ewakuacja z Afganistanu (zdjęcie poglądowe) fot. PAP/EPA/ROBIN VAN LONKHUIJSEN
Ewakuacja z Afganistanu (zdjęcie poglądowe) fot. PAP/EPA/ROBIN VAN LONKHUIJSEN

Powiązane artykuły

Osoby ewakuowane z Afganistanu znajdują się w Uzbekistanie

Podziel się: Więcej

Samolot Boeing Dreamliner 787 wystartował z międzynarodowego portu lotniczego Nawoi w Uzbekistanie w środę o godz. 20.49 czasu lokalnego (17.49 czasu polskiego).

Jak informował wiceszef MSZ Marcin Przydacz, w Uzbekistanie wylądował polski samolot wysłany decyzją premiera przez Polskie Siły Zbrojne do Afganistanu. Podał, że blisko 50 osób ewakuowanych wojskowym samolotem jest pod opieką konsula w Uzbekistanie, a do Polski zabierze ich samolot cywilny. Wśród ewakuowanych jest obywatelka Polski.

We wtorek wieczorem na lotnisku wojskowym pod Pragą wylądował czeski samolot wojskowy, którym z Kabulu przyleciało 87 osób. Wśród ewakuowanych były dwie Polki, ambasador Czech w Kabulu, czescy dyplomaci i afgańscy współpracownicy - poinformowała agencja CTK.

Kiedy Stany Zjednoczone wycofały większość swoich wojsk z Afganistanu, dużą część terytorium tego kraju zajęli talibowie. W niedzielę wkroczyli do stolicy kraju Kabulu i przejęli kontrolę nad pałacem prezydenckim. Wcześniej prezydent Afganistanu Aszraf Ghani opuścił miasto i wyjechał za granicę, prawdopodobnie do Tadżykistanu.

Siły USA musiały w poniedziałek wstrzymać wszystkie ewakuacje po tym, jak lotnisko w Kabulu zostało zatłoczone przez tysiące osób chcących opuścić zajętą w niedzielę przez talibów stolicę Afganistanu. Pas startowy i płyta lotniskowa są już wolne od tłumów, a we wtorek rano loty wznowiono.

Link z 2022-06-22 06:57: https://www.tvp.pl/polonia/polonia-20/k ... e/55436133

Ja sam wiem jak muzulmanie z obywatelstwem szwedskim sie zachowują w Szwecji bo mieszkam w Szwecji. Oni nie chcą lojalnie sie zachowywać tylko prawie cały czas terroryzują i sabotują, na przykład w miejscu pracy. Tak jak jakiesz agresywne psy z rasy Bull Terrier. I jakim prawem mogli politycy PIS wprowadzić więcej muzulmanów do Europy?

Co za atak na chrzescijanstwo miedzynarodowe!
Post Reply

Return to “Integracja i immigracja”